2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Wawer
Dodane 27 kwietnia 2024

NOCNY Recepcjonista/Recepcjonistka Hotel i Restauracja Klub Sosnowy

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości

  • meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób sposób profesjonalny

  • odbieranie telefonów, udzielanie informacji o hotelu i przyjmowanie rezerwacji

  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • sprzedaż produktów hotelu

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i gotowość do zmian nocnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/2 lub cały etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa /herbata

Hotel i Restauracja Klub Sosnowy to centrum konferencyjno - bankietowe, hotel wraz z częścią Wellness & SPA oraz restauracja położone na terenie leśnej posiadłości.

Mieścimy się w Warszawie - Wawer, przy ul.Trakt Lubelski

Dołącz do naszego zespołu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 914932692