2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Nowa Sól
b.arega
Dodane 30 maja 2024

Niemiecka Firma szuka slusarzy i monterow do pracy w calej Europie.

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Ślusarze i Monterzy

Szukamy właśnie Ciebie!!

Do naszych firm potrzebujemy dobrych monterów montażu, którzy chcą pracować na naszych budowach w całej Europie.

O nas:

Działamy nie tylko w Niemczech, ale także w wielu innych krajach.

Ta międzynarodowa obecność pozwala nam obsługiwać klientów na całym świecie i zaspokajać ich potrzeby w różnych branżach.

Specjalizujemy się w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle płyt drewnopochodnych, przemyśle cementowym i asfaltowym, celulozowym, papierniczym, a także stalowym.

Czekają na Ciebie następujące zadania:

Budowa i demontaż dużych instalacji

Uruchomienie

Przegląd, naprawa i konserwacja

W razie potrzeby prace na wysokości, prace spawalnicze

Co wnosisz do pracy

Najlepiej wykształcenie techniczne (mechanik przemysłowy, mechanik budowlany itp.)

Najlepiej doświadczenie w budowie maszyn i urządzeń

Wiedza spawalnicza będzie dodatkowym atutem

Pożądane prawo jazdy kategorii B/BE/C1

Gotowość do podróżowania (na terenie Niemiec i całej Europy)

Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki takie jak premie weekendowe i świąteczne, dodatki na podróże/ diety

osoby kontaktowe

Wspólne przejazdy na miejsce pracy

Dodatki socjalne (np. Niemieckie Kindergeld)

Zróżnicowane zadania

Atrakcyjne środowisko pracy z dobrymi perspektywami (dalsze kształcenie/certyfikaty)

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji wraz z CV i dowodem wykształcenia

Chętnie omówimy z Państwem dalsze szczegóły.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ISI Industrie Service International GmbH

Hubenkamp 1

  • 29614 Soltau

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 918688329