2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Środa Wielkopolska
Dodane 09 maja 2024

Niemcy Rostock - przemysł, produkcja, serwis

Wynagrodzenie

15 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

NIEMIECY Rostock PRODUCENT URZĄDZEŃ PORTOWYCH POSZUKUJE:

  • Spawaczy, ślusarzy, mechatronicy, specjaliści od hydrauliki, specjaliści obsługi transportu wewnętrznego (suwnice, wózki widłowe itp.)

  • Produkujemy -  żurawie morskie, samojezdne żurawie portowe oraz żurawie morskie, wózki wysokiego składowania i komponenty do dźwigów kontenerowych.

OFERTA:

  • Niemiecka umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie: od 2500€ netto + kwatery gratis - pokój jednoosobowy ze wspólną kuchnią i łazienką

  • Umowa w układzie zbiorowym pracy + świadczenia specjalne

 ZADANIA:

  • Spawanie połączeń blach i rur na stalach drobnoziarnistych w różnych pozycjach (PA, PB, PC i PF) na prefabrykowanych zespołach o grubości materiału od 6 do 100 mm

  • Proces spawania 135 – MAG, mogą być konieczne inne procesy

  • Spawanie zgodnie z rysunkami technicznymi

  • Spawanie zgodnie z ogólnymi zasadami w celu uniknięcia naprężeń i zniekształceń l

  • Fugowanie warstw korzeniowych elektrodą węglową

  • Oględziny wykonanej pracy zgodnie z naszymi wymaganiami jakościowymi

  • Niezależne obracanie małych podzespołów za pomocą konsoli lub suwnicy

  • Praca i obsługa ciągników i urządzeń spawalniczych, takich jak stoły uchylno-obrotowe lub manipulatory komponentów

WYMAGANIA

Komunikatywny niemiecki lub angielski

  • Pomyślnie ukończone szkolenie w zawodzie mechanika/ślusarza

  • Ważny certyfikat spawalniczy MAG (135)

  • Szkolenia suwnice, wózki widłowe itp.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

II SERWISANTÓW PORTOWYCH URZĄDZEŃ PRZEŁADUNKOWYCH

  • Praca na całym świecie z wynagrodzeniem: 45******** 000 € rocznie,

  • Wysokie diety. Zapewniamy luksusowe kwatery w delegacjach

  • Zawody kierunkowe: spawacze, ślusarze, mechatronicy, specjaliści od hydrauliki, elektromechanicy przemysłowi.

ZADANIA:

  • Budowa naszych żurawi morskich w kraju i za granicą

  • Pierwsze uruchomienie komponentów elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych

  • Doradztwo dla klientów i szkolenia w zakresie obsługi naszego sprzętu

  • Prace konserwacyjne i serwisowe na naszych dźwigach morskich

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie w układzie zbiorowym pracy + świadczenia specjalne

  • Praca systemie 3/1 lub 4/2

WYMAGANIA:

  • Komunikatywny niemiecki lub angielski

  • Udokumentowane doświadczenie i fachowość w zawodach kierunkowych

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 917168667