2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Racibórz
Dodane 05 czerwca 2024

Nestfoam / Kierowca/ Magazynier

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, specjalizująca się w obszarze izolacji akustycznych i termicznych dla zastosowań przemysłowych i technicznych, poszukuje:

Magazyniera

Miejsce pracy: Racibórz

Praca na hali produkcyjnej, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych,

  • zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania surowców i materiałów oraz monitorowanie ich ewidencji odpowiednimi dokumentami magazynowymi,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • monitorowanie oraz nadzorowanie dostaw i zapasów magazynowych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • rozładunek dostaw i załadunek wysyłek.

  • Odbiór i przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z dokumentami dostawy

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Regularna inwentaryzacja magazynu i sprawdzanie stanów magazynowych

  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie wydawania i przyjmowania towarów i opakowań

  • Planowanie i rozmieszczanie towarów w przestrzeni magazynowej oraz ich zabezpieczanie przed uszkodzeniem

  • Obsługa wózka widłowego i elektronarzędzi

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki produktów z dokumentami wysyłkowymi

  • Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność

  • Sprawność i siła fizyczna

  • Podstawowa znajomość pakietu Office

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 805997493