2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Zabrze
Aneta
Dodane 27 maja 2024

Nauczyciel(ka) matematyki / edukacji wczesnoszkolnej / przedszkolnej.

Wynagrodzenie

60 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć,

do Centrum Nauczania Matematyki MathRiders w Zabrzu poszukujemy sympatycznych osób do współpracy, czyli do prowadzenia stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych z matematyki dla dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej oraz szkoły średniej.

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • lubisz pracę z dziećmi i/lub młodzieżą;

  • jesteś osobą pozytywną i nastawioną na rozwój;

  • traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz zobowiązań;

  • masz przygotowanie pedagogiczne lub doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • jesteś studentką/em lub absolwentką/em studiów wyższych ( edukacja wczesnoszkolna/przedszkolna, pedagogika, matematyka lub przedmioty pokrewne)

  • dobrze znasz matematykę (na poszczególnych poziomach)

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!

Dlaczego warto z nami pracować?

W pracy kierujemy się czterema wartościami, którymi są szacunek, współpraca, rozwój i odpowiedzialność. Stawiamy na przemyślany rozwój całego zespołu oraz naszych kursantów. Dbamy o życzliwe relacje i współpracę pomiędzy pracownikami, dzięki czemu zapewniamy satysfakcjonujące środowisko pracy.

Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy niezwykle sympatyczną grupą osób, nastawionych na wsparcie i współpracę;

  • cechuje nas szczera i otwarta komunikacja;

  • na start otrzymujesz pakiet materiałów na każdy poziom (u nas nie będziesz marnować czasu na przeszukiwanie Internetu, aby przygotować świetne zajęcia);

  • wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami;

  • masz wsparcie naszych metodyków przez cały rok szkolny;

  • cenimy Twój czas wolny i dlatego weźmiemy pod uwagę Twoje zdanie układając grafik zajęć;

  • proponujemy pracę w blokach godzinowych;

  • otrzymujesz atrakcyjną stawkę, a wypłaty są zawsze w terminie;

  • zatrudnienie od września, wcześniej odbywają się szkolenia.

Co może Ci się podobać  w pracy w MathRiders?

  • mocne zaangażowanie wszystkich uczestników szkoły;

  • otwarte dzielenie się pomysłami i inspiracjami;

  • dobra stawka;

  • przyjazna atmosfera;

  • organizacja i miła atmosfera;

  • kreatywne i innowacyjne podejście do nauczania (metody, które są efektywne i ciekawe).

Pewnie czytasz teraz to ogłoszenie i myślisz sobie, że MathRiders to idealne miejsce pracy dla Ciebie i zapewne chcesz już wysłać swoje CV. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj o swoich obowiązkach oraz naszych wymaganiach.

Twój zakres obowiązków to:

  • prowadzenie zajęć według licencjonowanych metod MathRiders

  • udział w szkoleniach wdrożeniowych (finansowanych przez nas).

Jakie mamy wymagania?:

  • dobra znajomość matematyki na nauczanym poziomie;

  • przygotowanie pedagogiczne (studia ukończone lub w trakcie / doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi);

  • stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny);

  • dobry kontakt z dziećmi;

  • ukierunkowanie na rozwój osobisty;

  • mile widziana pogoda ducha .

Prześlij do nas swoje CV. Dołącz do naszego zespołu!

Do zobaczenia,

Aneta , 57*******48

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 918156080