2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Legionowo
Dodane 27 maja 2024

Nauczyciel wychowawca

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny IN-SENS

ZATRUDNI

Pedagoga specjalnego/Oligofrenopedagoga

na stanowisko:

Wychowawca grupy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat 25h tygodniowo)

  • współpracę i wsparcie wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, rehabilitantów

  • szkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych

Opis stanowiska:

  • prowadzenie grupy

  • prowadzenie dokumentacji zgodnej z wymogami oświatowymi

  • udział w spotkaniach zespołów terapeutycznych

  • współpraca z innymi specjalistami

Oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmi

  • umiejętności prowadzenia rozmów i współpracy z rodzicami

  • cierpliwości i szacunku do potrzeb dzieci i rodziców

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 919574763