2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Mokotów
Dodane 30 maja 2024

Nauczyciel/ka wychowania przedszkolnego - Ząbki

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole publiczne American Kids College stawia bardzo duży nacisk na naukę języka angielskiego u dzieci, siedziba placówki mieści się w Ząbkach, ul. Piłsudskiego 152 – Łatwy dojazd z Warszawy linią 145. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość kształcenia od najmłodszych lat! Dlatego poszukujemy do naszego zespołu osób młodych, kreatywnych, z dodatkowymi pasjami i zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Aktualnie poszukujemy Nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Obowiązki:

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

  • całodzienna opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,

  • zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu,

  • aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,

  • współpraca i pomoc innym członkom zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne z przygotowaniem pedagogicznym,

  • zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • umiejętność pracy w w zespole,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat 40h /tyg,

  • bardzo dobre warunki finansowe,

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Medicover Sport oraz medycznego w EnelMed,

  • dodatkowe szkolenia w zakresie nauczania przedszkolnego,

  • miłą i bardzo życzliwą atmosferę pracy,

  • możliwość korzystania z darmowego wyżywienia.

Zachęcamy serdecznie do aplikowania. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908950734