2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Zachodniopomorskie
  6. Szkolnictwo - Przęsocin
Dodane 27 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – Przedszkole Montessori

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przęsocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Oddział Przedszkolny w Przęsocinie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi w zakresie wiekowym 2,5 – 6 lat,

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania,

  • prowadzenie oraz realizowanie harmonogramu imprez okolicznościowych,

  • współpraca z rodzicami.

Wymagamy:

  • kierunkowego wykształcenia wyższego wraz z przygotowaniem pedagogicznym, (akceptowane kierunki pokrewne lub osoby w trakcie studiów)

  • chęci do aktywnej pracy z dziećmi,

  • punktualności,

  • zaangażowania,

  • komunikatywności,

  • kreatywności,

  • chęci do stałego rozwoju.

Mile widziane:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • znajomość metody Montessori.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę z dziećmi w wymiarze 7 - 8 godz. dziennie,

  • premie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • rozwój osobisty,

  • profesjonalnie wyposażone sale, (m.in. materiały Montessori, rzutnik multimedialny, tablica multimedialna, monitor interaktywny, Magiczny Dywan, sprzęt do zajęć sensorycznych)

  • swobodę w doborze oraz realizacji harmonogramu imprez okolicznościowych,

  • autonomiczną grupę, która będzie liczyć do 18 podopiecznych,

  • kawę, herbatę, wodę do dyspozycji pracowników.

CV wraz z dołączoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))” prosimy przesłać poprzez platformę OLX.

Lokalizacja

Przęsocin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przęsocin
ID: 771361030