2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Bronowice
Dodane 14 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego / Pomoc [Kraków-Bronowice]

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Przedszkole Niepubliczne (lokalizacja Bronowice - Kraków)

od ZARAZ poszukuje:

- Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Praca na pełen etat.

Godziny pracy między 7:00 - 17:00

KWALIFIKACJE :

- ukończone lub w trakcie studiów pedagogicznych (licencjat/magister/ studia podyplomowe) o profilu - wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne

- mile widziane doświadczenie

  • Obowiązki:

- realizacja podstawy programowej (nauczyciel)

- opieka nad dziećmi

- kontakt z Rodzicami

  • Oferujemy:

- bezpłatny staż na nauczyciela kontraktowego, mianowanego.

- zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- system motywacyjny

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- dodatkowy urlop płatny w okresie wakacji (do 2 tygodni - zależny od stażu pracy)

  • Miejsce pracy: Bronowice - Armii Krajowej, Kraków

  • Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV.

  • CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 758695493