2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Jeżyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Nauczyciel: wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny.

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedszkole Ogrody Montessori poszukuje do swojego zespołu:

  • nauczyciela wychowania przedszkolnego

    lub

  • nauczyciela wspomagającego ze specjalizacją oligofrenopedagogika

    lub

  • nauczyciela wspomagającego ze specjalizacją edukacja i terapia osób z autyzmem

Wymagania:

ukończone studia wyższe na jednym z kierunków:

  • pedagogika przedszkolna

  • oligofrenopedagogika/edukacja i terapia osób z niepełnosprawnością intelektualną

  • edukacja i terapia osób z autyzmem/pedagogika specjalna: specjalizacja autyzm

dyspozycyjność do pracy na cały etat

Zakres zadań:

  • edukacja przedszkolna

    lub/i

  • opieka i edukacja dzieci z orzeczeniem - spektrum autyzmu lub/i niepełnosprawność intelektualna;

  • wzmacnianie rozwoju psychospołecznego uczniów;

  • wspomaganie realizacji programu nauczania;

  • prowadzenie zajęć rewalidacyjnych;

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania;

  • możliwość prowadzenia autorskich zajęć rozwojowych z dziećmi;

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole;

  • nabycie doświadczania w pracy wg. zasad Pedagogiki Marii Montessori;

  • udział w merytorycznych szkoleniach i dalszy rozwój zawodowy;

  • pracę na cały etat.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 658551410