2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Chwaszczyno
Dodane 10 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Chwaszczyno

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem naszego przedszkola niepublicznego o profilu językowo – ekologicznym w Chwaszczynie GREEN ELEPHANT ACADEMY poszukujemy osobę na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

gotowej podjąć z nami współpracę od sierpnia/września 2024

Obowiązki:

Opieka i edukacja w grupie przedszkolnej

Przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową

Prowadzenie wymaganej dokumentacji

Współpraca z rodzicami i całym zespołem Green Elephant Academy

Wymagania i oczekiwania:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, opiekuńczo-wychowawcza) lub studentka ostatnich semestrów studiów kierunkowych

Aktywność, kreatywność, gotowość do nauki i rozwoju, inicjatywa w działaniu

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Pasja w pracy z dziećmi

Podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami i kreatywnym podejściem

Nastawienie na długoletnią współpracę

Dodatkowe atuty:

Znajomość j. angielskiego

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu pracy z dziećmi

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, możliwość dodatkowych premii

Pracę w dobrze wyposażonej nowoczesnej placówce, w miłej i przyjaznej atmosferze Wsparcie w rozwoju swoich kompetencji

Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikację

Zniżkę na pobyt swojego dziecka w placówce

Jeśli kochasz dzieci, marzysz o pracy w przyjemnym i nowoczesnym miejscu dla którego najważniejszy jest szczęśliwy i odpowiedni rozwój dzieci wyślij CV na nasz adres mailowy.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 750026632