2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Krzyki
Dodane 09 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

- opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat

- prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

- prowadzenie zajęć tematycznych zgodnie z kalendarium wydarzeń przedszkola

- organizacja codziennej pracy

- budowanie relacji z rodzicami i współpracownikami

Nasze wymagania

- ciepłe i przyjazne usposobienie.

- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym (lub w trakcie)

- twórcze podejście do pracy

- wysoki poziom energii

- umiejętność planowania i organizowania pracy

-gotowość do ciągłego rozwoju i doskonalenia się

- język angielski - będzie dodatkowym atutem (proponujemy dodatkowe szkolenia językowe)

To oferujemy

- pracę w grupie 2,5-4 latków lub 4-6 latków, grupy 15-18 osób

- pracę z drugim nauczycielem na grupie

- możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych

- praca w inspirującym środowisku, w młodym kreatywnym zespole

- system szkoleń i stałe warunki zatrudnienia

- możliwość realizowania awansu zawodowego nauczyciela

- wynagrodzenie w przedziale 4300-4700zł netto w zależności od kwalifikacji oraz zakresu wykonywanych obowiązków

Jesteśmy kameralnym przedszkolem językowym, oraz przede  wszystkim grupą pedagogów i psychologów z pasją, dla których praca z dziećmi to przyjemność dzielenia się swoimi zainteresowaniami. Zespół naszego przedszkola jest siłą napędową naszych działań.  Funkcjonujemy w oparciu o autorski program dydaktyczno-wychowawczy, który próbuje sprostać wyzwaniom i potrzebom dzisiejszego świata.

Miejsce wykonywania pracy: ul. Energetyczna lub ul.Leszczyńskiego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 904076008