2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursus
Dodane 16 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

6 100 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Niepubliczne „Leśna Kraina” w Warszawie Ursus zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy czterolatków.

Jeżeli masz ukończone studia bądź jesteś jeszcze studentką na kierunku wychowania przedszkolnego dołącz do naszego zespołu pracującego w pozytywnej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją i wiedzą.

Kim jesteśmy?

Już od 12 lat zapewniamy naszym Przedszkolakom edukację, opiekę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim domową atmosferę oraz super zabawę. Gwarantujemy opiekę wykwalifkowanej i kompetentnej kadry pedagogicznej stale podnoszącej swoje umiejętności zawodowe.

Nasz program wychowawczo-dydaktyczny dostosowujemy do potrzeb dziecka - jest otwarty na indywidualność wychowanka, wspiera jego rozwój w atmosferze miłości, akceptacji i bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

  • pracę w miłej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją (w pełnym wymiarze godzin - 40h tygodniowo)

  • wsparcie i pomoc zespołu,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

  • małe i kameralne grupy

Obowiązki:

  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych

  • opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo

  • współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,

  • czynny udział w działalności przedszkola.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrego kontaktu z dziećmi oraz rodzicami,

  • aktywności, optymizmu, kreatywności,

  • wykształcenia kierunkowego lub w trakcie studiów

  • wysokiej kultury osobistej

  • doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

Dołącz do nas!

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na podany adres mailowy. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

.Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 674036875