2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdynia
  7. Szkolnictwo - Obłuże
Dodane 15 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Obłuże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowawcy.

Obowiązki:

-prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej,

-prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

-współpraca z rodzicami dzieci,

-podejmowanie działań profilaktycznych,

-współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe (może być studentka ostatniego roku pedagogiki)

-uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

-umiejętność pracy w zespole,

-brak prawnych przeciwskazań do wykonywania pracy.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

-możliwość realizowania awansu zawodowego,

-wymiar etatu 1/1,

-pracę w przyjaznej atmosferze,

-wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stażu pracy.

Osoby zainteresowane uprasza się o przesłanie CV na maila. Do dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Obłuże
ID: 918472656