2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Komandoria
Dodane Dzisiaj o 00:10

Nauczyciel wspomagający - Szkoła Podstawowa na Wyspie - Poznań

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poznań, Szkoła Podstawowa na Wyspie poszukuje:

Nauczyciel wspomagający – cały etat

(30-35 h tygodniowo, w tym czas na tzw. biuro)

Opis stanowiska:

  • Wspomaganie dzieci z orzeczeniem w kameralnych klasach, lekko zróżnicowanych wiekowo

  • Realizowanie idei edukacji włączającej

  • Nawiązywanie partnerskiej relacji z dziećmi oraz budowanie atmosfery dialogu

  • Wspieranie dzieci w kształtowaniu samodzielności

  • Realizacja rewalidacji poza murami szkoły (wyjścia, wycieczki, w tym wyprawy do lasu)

  • Przygotowanie dokumentacji związanej ze wspomaganiem

  • Ścisła współpraca z pedagogiem i psychologiem szkolnym

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne, psychologiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi szkolnymi (minimum 2 lata)

  • Znajomość metod i narzędzi pracy nauczyciela wspomagającego

  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności organizacyjne i wysoki próg odpowiedzialności

  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w placówce opartej na dialogu i współpracy

  • Dynamiczne, pełne wyzwań i elastyczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju Twojego potencjału i talentów oraz awansu zawodowego

  • Pracę w otwartej i przyjaznej atmosferze

  • Pracę także poza murami szkoły, w otoczeniu przyrody.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubisz pracę z dziećmi także z wyjątkowymi potrzebami, masz zdolności organizacyjne, charyzmę oraz chcesz rozpocząć pracę w miejscu, która stawia na dobre relacje oraz rozwój potencjału każdego dziecka, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 918158074