2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wola
Dodane 15 maja 2024

Nauczyciel w nowej publicznej placówce na Woli

Wynagrodzenie

7 002 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy wykwalifikowanej i pełnej pasji osoby na stanowisko Nauczyciela. Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie pracy z dziećmi w różnym wieku i z różnymi potrzebami, zapraszamy do aplikowania. Jesteśmy placówką, która stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka i wspiera jego wszechstronny rozwój.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci

  • Planowanie i przygotowywanie programu nauczania z uwzględnieniem różnorodnych aktywności i metod pracy

  • Indywidualne wsparcie dzieci z dodatkowymi potrzebami edukacyjnymi

  • Współpraca z zespołem nauczycieli, terapeutami i rodzicami w celu opracowania i realizacji planów edukacyjnych

  • Tworzenie przyjaznej i kreatywnej atmosfery w sali przedszkolnej

  • Monitorowanie postępów dzieci i dokumentowanie ich osiągnięć

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe związane z pedagogiką przedszkolną lub wczesnoszkolną

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość metod i technik pracy z dziećmi z różnymi potrzebami edukacyjnymi

  • Umiejętność planowania i prowadzenia zróżnicowanych zajęć edukacyjnych i zabawowych

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z dziećmi i rodzicami

  • Cierpliwość, kreatywność i zaangażowanie w pracę z dziećmi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach i warsztatach

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Możliwość wpływu na rozwój i edukację dzieci

  • Wsparcie ze strony dyrekcji i zespołu przedszkolnego

  • Awans zawodowy

  • Szkolenia

  • Dodatkowa forma zarobku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915562316