2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Krzyki
Dodane 29 kwietnia 2024

Nauczyciel w kameralnym, alternatywnym przedszkolu !

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasze przedszkole Tomcio Paluch nieustannie się rozwija! W związku z tym poszukujemy pozytywnie nastawionych, odpowiedzialnych Nauczycieli, dla których troska i wsparcie w rozwoju Dzieci jest pasją i przyjemnością.

Co mówią o nas (o naszych żłobkach i przedszkolu) współpracownicy?

Przyjemna i atmosfera pracy, domowe warunki. Praca w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Aktywna współpraca z dyrektorem, wspólne rozwiązywanie pojawiających się trudności. Możliwość szkoleń, doskonalenia się w różnych kierunkach. Otwartość dyrekcji na pomysły, sugestie i możliwość wdrażania ich w życie. Elastyczny grafik.

Pracę w żłobku Tomcio Paluch polecam każdemu, kto lubi pracę z małymi dziećmi w kameralnych grupach. Właściciele żłobka dbają o to aby praca odbywała się w bezpiecznych, komfortowych warunkach i żeby zarówno dzieciom jak i pracownikom niczego nie brakowało. Pani Dyrektor jest bardzo miłą osobą, do której  można przyjść i porozmawiać. Zawsze znajdzie dla każdego czas i służy pomocą. Jest też wymagająca ale dzięki temu funkcjonowanie placówki przebiega prawidłowo i bez chaosu, wg ustalonych zasad. Słowo-dziękuję z ust pani Dyrektor motywuje do dalszej pracy.

Cenię sobie:

  • elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju

  • stałe godziny pracy

  • samodzielne podejmowanie decyzji w kwestii rozwoju, działania w swojej grupie wiekowej, duży kredyt zaufania ze strony dyrektora

  • wsparcie dyrektora w każdej możliwej kwestii - również w kontaktach z rodzicami, w sytuacjach trudnych

  • dobrą atmosferę wśród opiekunek

  • zadania które są zlecane - są konkretne

  • feedback w sprawach organizacyjnych i nie tylko

Za co lubię pracę w Tomciu?

  • za możliwość stałego rozwoju, przede wszystkim za cały wachlarz szkoleń, w których możemy brać udział ale też za to, że możemy uczyć się od siebie nawzajem- każda z nas ma inne doświadczenia, inne pasje i jesteśmy dla siebie naprawdę fajnym wsparciem

  • za przestrzeń do pracy- sala + taras- to daje mnóstwo możliwości do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi

  • za pracę z rówieśniczą grupą dzieci

  • za to że nasza praca nie jest oceniania a komentowana- wspierająco i sympatycznie

Z naszej strony oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy, w kameralnej grupie

  • dodatkowe dni wolne od pracy

  • dofinansowanie do posiłków

  • premie finansowe

  • wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w pracy z Dziećmi i Rodzicami

  • przyjazną atmosferę z dużym wpływem na metodykę pracy z Dziećmi

  • szkolenia z nowoczesnych metod pracy z Dziećmi,

  • dopłatę do wynagrodzenia podczas choroby i niezdolności do pracy (umowa zlecenie)

  • płatne dni wolne od pracy, aby odpocząć ze spokojem (umowa zlecenie)

  • bogate zaplecze materiałów dydaktycznych, kreatywnych, plastycznych

  • kartę Multisport

  • spotkania integracyjne dla kadry

  • praca z pomocą nauczyciela w młodszych grupach

  • pakiet kompleksowej, prywatnej opieki medycznej.

A także oczekujemy:

  • uprawnień pedagogicznych, wykształcenia kierunkowego (zapraszamy również studentów pedagogiki na ostatnich semestrach)

  • umiejętności pracy w grupie

  • przyjaznego usposobienia

  • chęci uczenia się, samodoskonalenia

  • podejścia w którym dobro Dziecka jest na pierwszym miejscu

  • uczciwości i lojalności

Jeśli chcesz z nami pracować - przeszkodą nie jest brak doświadczenia (jeśli posiadasz kwalifikacje). Wszystkiego Cię nauczymy, jeśli będziesz miała/miał chęci. Jeśli jednak szukasz jakiejkolwiek pracy, a Dzieci nie są dla Ciebie ważne, nasza współpraca nie będzie możliwa

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 915205670