2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Bemowo
Dodane 15 maja 2024

Nauczyciel przedszkola

Wynagrodzenie

5 400 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasze przedszkole to kameralne miejsce tworzone z pasją, poszanowaniem ludzi i ich potrzeb. Budynek mieści się w willowej części Warszawy w otoczeniu Lasu Bemowskiego. Okolicę charakteryzuje bardzo dobra komunikacja miejska. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, pełnym zaangażowania i ciekawymi pomysłami. Mamy na koncie wiele sukcesów potwierdzonych opiniami rodziców naszych podopiecznych.

Poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela:

Wymagania:

- ukończonych studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej,

- gotowości do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, poszerzania horyzontów w stosowaniu różnych metod pedagogicznych,

- otwartości na indywidualne potrzeby dzieci,

- życzliwości, ciepła, wyrozumiałość, empatii,

- kreatywności, zdolności manualnych, muzycznych

- zaangażowania we współpracę z kadrą.

Obowiązki:

- praca z grupą dzieci w wieku przedszkolnym,

- wypełnianie dokumentacji związanej  z procesem nauczania,

- prowadzenie kreatywnych zabaw, zajęć, atrakcji dla dzieci,

- współpraca z kadrą przedszkola.

Zapewniamy:

  • pracę w kameralnej grupie(umowa o pracę),

  • możliwość awansu,

  • szkolenia,

  • wsparcie zespołu,

  • bardzo dobrą atmosferę :)

  • wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia oraz doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 810893896