2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 24 maja 2024

Nauczyciel Informatyki poszukiwany

Wynagrodzenie

40 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa STIF poszukuje wykwalifikowanego i zaangażowanego

nauczyciela informatyki do klas 4-8!

Miejsce pracy: Niepubliczna Szkoła Podstawowa STIF, Odrano Wola, ul. Grota

Roweckiego 8

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B – do wyboru

przez kandydata

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie informatyki.

• Znajomość nowoczesnych technologii i narzędzi dydaktycznych.

• Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą.

• Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

• Kreatywność, cierpliwość oraz pasja do nauczania informatyki.

• Znajomość programowania oraz innych kluczowych aspektów informatyki.

• Zaangażowanie w rozwój uczniów i szkoły.

• Mile widziane doświadczenie w nauczaniu informatyki na poziomie szkoły

podstawowej.

Obowiązki:

• Prowadzenie zajęć informatyki.

• Organizacja i udział w wydarzeniach szkolnych.

• Współpraca z rodzicami oraz pozostałymi członkami zespołu pedagogicznego.

• Dbanie o wszechstronny rozwój uczniów oraz tworzenie przyjaznej atmosfery w

klasie.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Elastyczne formy zatrudnienia.

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

• Pracę w kreatywnym i wspierającym zespole.

• Przyjazną atmosferę pracy oraz nowoczesne zaplecze dydaktyczne.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy inspirujące środowisko edukacyjne dla najmłodszych!

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 918893166