2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bolechowo Osiedle
Dodane 14 maja 2024

Nastawiacz wtryskarek w YORK PL

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy polską firmą produkcyjną w główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja oraz własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.

Wymagania:

  • wskazane wykształcenie o profilu technicznym

  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych i doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych

  • wiedza z zakresu automatyki

  • doświadczenie na stanowisku nastawiacza maszyn wtryskowych

  • samodzielność w działaniu

  • precyzja i dokładność przy realizacji zadań

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Obowiązki:

  • utrzymywanie parku maszynowego w należytym stanie

  • montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych

  • ustawianie procesów, uruchomienie i optymalizacja procesu wtrysku oraz robota

  • sumienne wykonywanie powierzonych czynności

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

  • raportowanie wyników do przełożonego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bezpłatny transport (do wyczerpania miejsc)

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do karty Multisport i MultiLife

  • grupowe ubezpieczenie PZU

  • owoce w każdy 1 i 3 poniedziałek miesiąca

Administratorem danych przesłanych w zgłoszeniu jest YORK PL sp. z o. o. sp.k w Bolechowie. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podanie danych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.york.pl w dokumentach: obowiązek informacyjny/kandydaci do pracy

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo Osiedle
ID: 755238003