2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Duchnice
Dodane 12 maja 2024

Narzędziownia zatrudni montażystę - operatora CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki/Pruszków

Zakres zadań:

·       Składanie elementów przyrządów montażowych i stanowisk produkcyjnych w gotowe zespoły

·       Dorabianie prostych elementów na tokarkach/frezarkach

·       Wiercenie gwintowanie i wykańczanie elementów z maszyn CNC

·       Prace warsztatowe ślusarskie

·       Utrzymywanie stanowiska w należytym stanie i czystości

Wymagania:

·       Wykształcenie zawodowe

·       Zdolności manualne

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Umiejętność czytania rysunku technicznego

·       Posługiwanie się narzędziami montażowymi i pomiarowymi (suwmiarka/mikrometr)

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności

·       Pracę na jedną zmianę 8-16

·       Elastyczne podejście w zakresie wykonywanych zadań i czasu pracy.

·       Możliwość przyuczenia do pracy na maszynach CNC

·       Możliwość przyuczenia do pracy na spawarkach MIG i TIG

·       Możliwość przyuczenia do montażu elementów elektrycznych

W razie zainteresowania proszę o kontakt za pośrednictwem formularza OLX lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 50*******16

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 711899586