2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Schneider Pojemniki Transportowe
Dodane Dzisiaj o 09:57

Narzędziowiec - ślusarz

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Schneider Pojemniki Transportowe specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ - NARZĘDZIOWIEC

Główne zadania:

• budowanie narzędzi spawalniczych do produkcji danych pojemników transportowych,

• zapewnienie ciągłości produkcji i zadanej jakości – spawanie stali metodą MAG 135,

• wspomaganie pracy zespołu i komunikacja z pozostałymi działami,

• przestrzeganie dyscypliny pracy i zasad BHP w zakładzie,

• raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań,

• monitorowanie awarii i konieczności napraw bieżących narzędzi używanych na Dziale Spawalni,

• prace ślusarskie przy przyrządach spawalniczych.

Oczekujemy:

• doświadczenia spawalniczego MAG 135 i aktualnych uprawnień spawacza,

• zdolności dobrego organizowania pracy,

• bardzo dobrej umiejętności czytania rysunków technicznych,

• samodzielności w wykonywaniu pracy.

Mile widziane:

• doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• przeszkolenie wstępne,

• interesujący zakres obowiązków,

• w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,

• prywatną opiekę medyczną Medicover,

• bonus relokacyjny dla osób zmieniających pracodawcę,

• pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.

Prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja(malpa)schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

na adres e-mail lub listownie na adres:

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k.

ul. Krzywoustego 39

59-500 Złotoryja

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 918195783