2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Dodane 11 kwietnia 2024

Narzędziowiec Kierownik w branży obróbki skrawaniem

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TMW Sp. z o.o  funkcjonuje na rynku dostawców podzespołów dla branży automotive, producentów maszyn a także maszyn i pojazdów rolniczych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Narzędziowiec (Kierownik) w branży obróbki skrawaniem

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem która w przyszłości będzie pełnić funkcję Kierownika Narzędziowni.

·        Współpraca z Działem Technologii i Produkcji w doborze narzędzi skrawających

·        Współpraca z Działem Technologii i Produkcji i Jakości w rozwiązywaniu problemów

·        Czynny udział we wdrażaniu i przeprowadzaniu testów narzędzi

·        Analizowanie i sporządzanie raportów kosztów narzędzi

·        Analizowanie problemów związanych z narzędziami

·        Redukowanie kosztów narzędzi

·        Udział w zakupie nowych i regenerowanych narzędzi

·        Udział w ocenie Dostawców narzędzi

·        Udział we wdrażaniu nowych projektów ze strony Narzędziowni

·        Utrzymywanie w prawidłowym stanie technicznym wykorzystywanych narzędzi i maszyn

·        Utrzymanie porządku w narzędziowni

Nasze wymagania

·        Wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne

·        Doświadczenie warsztatowe minimum 2 lata w pracy w branży obróbki skrawaniem.

·        Znajomość praktyczna funkcjonowania maszyn konwencjonalnych i CNC takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki, etc

·        Znajomość praktyczna procesów: toczenia, frezowania, szlifowania, etc

·        Doświadczenie poparte wynikami w optymalizacji kosztów narzędzi

·        Wdrażanie nowych i testy narzędzi skrawających

·        Znajomość praktyczna rynku narzędzi skrawających. Współpraca z Firmami dostarczającymi narzędzia skrawające mile widziana.

·        Znajomość GD&T mile widziana

·        Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911071328