2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Częstochowa
  6. Praca za granicą - Tysiąclecie
Dodane 20 maja 2024

Napraw Powypadkowe! Blacharz/Lakiernik w Belgii - Pracuj z Pasją

Wynagrodzenie

20 000 - 35 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista ds. Napraw Po Wypadkach - Warsztat Samochodowy

Stanowisko: Specjalista ds. Napraw Po Wypadkach

Miejsce pracy: Belgia

Zakres Obowiązków:

  • Demontaż i Montaż:

    • Precyzyjny demontaż uszkodzonych elementów pojazdów.

    • Fachowy montaż nowych części zgodnie z normami bezpieczeństwa.

  • Prostowanie Aut i Naczep na Ramie:

    • Wykonywanie skomplikowanych prac prostowania ram pojazdów.

    • Dostosowanie pojazdów do pierwotnych parametrów.

  • Przygotowywanie do Lakierowania:

    • Profesjonalne przygotowanie powierzchni do lakierowania.

    • Zastosowanie nowoczesnych technologii w procesie przygotowywania lakieru.

  • Szlifowanie, Szpachlowanie, Oklejanie:

    • Precyzyjne szlifowanie powierzchni.

    • Kompleksowe szpachlowanie, oklejanie i inne prace przygotowawcze.

  • Konserwacja Aut po Naprawach:

    • Wykonywanie prac konserwacyjnych, zapewniających długotrwałą ochronę pojazdów po naprawie.

  • Spawanie Stali, Inox i Aluminium:

    • Doświadczenie w spawaniu stali, stali nierdzewnej (Inox) i aluminium.

    • Mile widziane umiejętności spawania TIG.

  • Poliester Naprawy:

    • Profesjonalne naprawy elementów z poliestru, zapewniające trwałość i estetykę.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość technologii i narzędzi stosowanych w branży samochodowej.

  • Umiejętność obsługi sprzętu do spawania TIG (mile widziane).

  • Pasja do pracy nad pojazdami oraz precyzyjność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 888116704