2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 07 maja 2024

Monterzy # Gdańsk # PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osoby z Gdańska i okolic na stanowisko montera oraz montera prowadzącego, do pracy w Gdańsku. Praca na hali i częściowo na Lotosie. Potrzebne osoby z doświadczeniem przy rurociągach oraz osoby ze znajomością rysunku izometrycznego. Rozpoczęcie pracy pod koniec maja !

Opis stanowiska:

  • Prefabrykacja i montaż rurociągów.

Wymagania:

  • znajomość rysunku izometrycznego (warunek konieczny),

  • samodzielność i dokładność na stanowisku,

  • doświadczenie w zawodzie montera - min. 1 rok przepracowany,

  • doświadczenie w pracy przy prefabrykacji - rysunek izometryczny.

O f e r u j ę:

  • godne wynagrodzenie,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • możliwość wyrobienia nadgodzin,

  • odzież roboczą lub ekwiwalent za odzież.

W razie pytań proszę o kontakt (odpowiadam na SMS-y):

  • od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 16.00

  • pod numerem telefonu: 66*******47

  • adres mailowy: rekruter(małpa)amador.com.pl

Oddzwaniam na każde nieodebrane połączenie z biurem.

CV proszę przesyłać na maila ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest Firma Usługowo-Handlowa „AMADOR” z siedzibą w Płocku, al. Armii Krajowej 10 lok. 4A.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 862182270