2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Myślenice
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter zewnętrznych sieci wod - kan

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

od 30 zł do 38 zł na rękę dla Montera instalacji sanitarnych

 CO OFERUJEMY:

  • prace bez delegacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas w zależności od przepracowanych godzin,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS,

  • praca w systemie jednozmianowym,

  • premie i nagrody w zależności od wyników i zaangażowania w pracę,

  • zapewniamy wszelkie przeszkolenia przy wykonywaniu obowiązków oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy i sprzęt wysokiej jakości,

  • respektowane prawo do urlopu,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy zewnętrznych sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie województwa małopolskiego w tym głównie w rejonie Krakowa.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie przy montażu zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 272-18-27 lub mailowy.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 682903777