2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chełmża
Dodane 27 maja 2024

Monter zabudowy karetek

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełmża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter zabudowy

Praca w Ostaszewie

Oferujemy :

wynagrodzenie podstawowe od 4300 zł brutto i atrakcyjny system premiowy ;

po pierwszym miesiącu podwyżka ;

dłuższe umowy o pracę tymczasową z realną możliwością kontynuowania współpracy bezpośrednio ;

pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu.

Zakres obowiązków :

prace przy użyciu prostych elektronarzędzi ;

montaż złożonych mebli medycznych ;

sprawdzanie poprawności montażu zgodnie z instrukcją/dokumentacją techniczną ;

dbanie o porządek na wyznaczonym stanowisku.

Wymagania :

gotowość do rozpoczęcia  pracy w Ostaszewie ;

zdolności manualne ;

umiejętności pracy w grupie ;

gotowość do udziału w szkoleniach.

Lokalizacja

Chełmża,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmża
ID: 919489522