2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bulowice
Dodane 15 maja 2024

Monter wykrojników dla drukarni

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bulowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma WISTAN poszukuje pracownika - mężczyzny na stanowisko - Montaż wykrojników

i sekcji/gumowanie

Miejsce pracy: Bulowice

Zadania pracownika:

  • Produkcja (montowanie/składanie) wykrojników oraz sekcji poligraficznych wg. wytycznych na rysunku oraz na zleceniu produkcyjnym

  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dokładności, dyspozycyjności, sumienności, zaangażowania,

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi, narzędziami ręcznymi i elektro narzędziami

  • Chęci do nauki i rozwoju

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Zdolności manualnych (mile widziane doświadczenie w obróbce drewna, oraz pracy na produkcji w drukarni

  • Terminowego realizowania zleceń

  • Doświadczenie nie jest wymagane, każdemu pracownikowi zapewniamy szkolenie

  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Pracę w trybie jedno-zmianowym

  • Płatne nadgodziny

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w firmie przyjaznej pracownikowi

  • System premiowania

Prosimy o oferty, które będą odpowiedzią na wyżej wymienione oczekiwania.

Kontakt w sprawie pracy przez OLX.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybrana klauzule zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest tez w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez firmę WISTAN zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez WISTAN zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Bulowice,

Małopolskie

Małopolskie, Bulowice
ID: 673134158