2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Sosnowiec
Dodane 20 maja 2024

Monter/Wsparcie Posprzedażowe Klienta z Językiem Angielskim

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Enego sp. z o.o. producent sterowania i zabezpieczeń pojazdów, znany na rynku z wprowadzenia innowacyjnych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. Zdobywca statuetki INNOWATORY 2020.

www.keylessprotector.com

www.comfylock.com

Zatrudni pracownika na stanowisko "Doradca techniczny / technik elektryki pojazdowej"

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę,

  • pełny etat.

Opis stanowiska:

  • udzielanie wsparcia technicznego przy instalacji urządzeń elektronicznych do pojazdów mechanicznych, przy użyciu elektronicznych środków komunikacji (telefon, email, komunikatory).

  • uruchomienie urządzenia u klienta,

  • obsługa urządzeń pomiarowych,

  • obsługa komputera i sprzętu do diagnostyki pojazdów diagnostycznego (standard OBDII).,

  • instalacja urządzeń elektronicznych w maszynach ciężkich

Wymagania:

  • obsługa komputera,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość technicznego języka angielskiego,

  • dobre zrozumienie mechaniki pojazdowej,

  • znajomość podstawowych elementów elektronicznych,

  • obsługa multimetru,

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonej pracy,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • punktualność, terminowość, dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wykształcenie elektro-techniczne,

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (diagnostyka pojazdów).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa, prowizja oraz premia,

  • samochód i telefon służbowy,

  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • szkolenia i przyuczenie do wykonywania określonej pracy,

  • wsparcie w przejmowaniu obowiązków przez bardziej doświadczonych członków zespołu,

  • pracę w dobrej atmosferze.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

W treści CV proszę u umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 632882152