2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jaworzno
Dodane 15 maja 2024

Monter stolarki otworowej

Wynagrodzenie

6 499 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszej firmy zatrudnimy monterów stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych i rolet etc.

Szukamy najchętniej osób z doświadczeniem, ale niekoniecznie, pod warunkiem, że jesteś zaangażowany i chętny do nauki. Osób, które nie boją się ciężkiej pracy, na zewnątrz, w różnych warunkach atmosferycznych. Pracujemy cały rok. Mamy ośmiogodzinny dzień pracy i wolne weekendy.

Obowiązki:

  • Montaż stolarki otworowej (okna PVC, bramy garażowe, rolety, żaluzje fasadowe, drzwi zewnętrzne)

  • Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, parapety, roletki)

  • Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie).

  • Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.

  • Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.

  • Prace pomocnicze

  • Przestrzeganie protokołów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Doświadczenie montażu w/w

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Brak nałogów.

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.

  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5000 zł netto (na rękę),

  • stałą pracę, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • umowa zlecenia w 3 miesięcznym okresie próbnym,

  • cykliczne szkolenia produktowe i montażowe z certyfikatami.

  • po okresie próbnym umowa o pracę plus premie uznaniowe.

  • pracę w młodym i sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 88*******86 lub mailowy wraz z wysłaniem CV na adres podany zakładce kontakt.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 918295370