2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Sokółka
Dodane 15 maja 2024

Projektant / Projektantka - sieci FTTH

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokółka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zatrudnimy projektanta/projektantkę sieci FTTH

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie projektów technicznych, wykonawczych, powykonawczych i budowlanych w zakresie sieci światłowodowych

  • Przygotowywanie rysunków i schematów w programie CAD i QGIS

  • Dokonywanie niezbędnych uzgodnień wymaganych w procesie budowlanym

  • Pozyskiwanie informacji niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, uzgodnienia terenowe

  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z urzędami

  • Przygotowywanie zestawień robót i materiałów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych FTTH

  • Znajomość oprogramowania QGIS, CAD, MS Office

  • Znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektrotechnika, budownictwo i pokrewne)

  • Mile widziane :
doświadczenie w wykonywaniu projektów POPC

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Sokółka,

Podlaskie

Podlaskie, Sokółka
ID: 918416995