2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wejherowo
Dodane 30 maja 2024

Monter sieci światłowodowych

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Elmark działa na rynku od 35 lat. Zajmujemy się budową linii kablowych SN i WN oraz budową sieci światłowodowej.

Obecnie poszukujemy Montera sieci światłowodowych do pracy na terenie całej Polski. Oferujemy pracę w delegacji od pn do pt.

Zapewniamy dojazd i zakwaterowanie.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na tym stanowisku, dyspozycyjnej i sumiennej.

Wymagane prawo jazdy kat. B.

Główne zadania na tym stanowisku:

·         układanie i łączenie kabli światłowodowych

·         wykonywanie pomiarów światłowodowych

·         podłączanie sieci światłowodowych

·         obsługa spawarek światłowodowych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy w Wejherowie, ul. Tartaczna 3 lub telefoniczny – tel. 507 332 183.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 719837472