2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Wola Rasztowska
Dodane 10 maja 2024

Monter sieci i przyłączy wod-kan-gaz

Lokalizacja

Wola Rasztowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 MONTER SIECI I PRZYŁĄCZY WOD- KAN- GAZ/ CAŁA BRYGADA

 MIEJSCE PRACY: Województwo mazowieckie/powiat wołomiński

ZADANIA:

  • praca przy budowie sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnych i gazowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku: montera sieci wodociągowo – kanalizacyjnych, gazowych,

  • prawo jazdy kat. B., kat. C lub C+E mile widziane

  • obsługa koparki, koparko- ładowarki

  • prawo jazdy kat. B.

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt i wyposażenie,

  • dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę

  • stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności

  • praca w godz. 6-16

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

    Poszukujemy osób tylko i wyłącznie bez nałogów.

    Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.

    Zapraszam do kontaktu

Lokalizacja

Wola Rasztowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Rasztowska
ID: 839851463