2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Rataje
Dodane 14 maja 2024

Monter / pracownik produkcyjny reklam i mebli ekspozycyjnych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w studiu reklamy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • jednozmianowość (standardowe godz. pracy 7-15 + ewentualne nadgodziny)

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności (podstawa + dodatki/premie + nadgodziny)

  • opiekę kierownika produkcji

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na produkcji (produkcja elementów reklamowych, dekoracyjnych, zabudów ekspozycyjnych, mebli itp.),

  • montaż wyprodukowanych materiałów (również na wysokości pow. 3m),

  • obsługa elektronarzędzi i maszyn

  • jazda busem (na montaż / odbiór lub dostawa towaru) - kandydat musi posiadać czynne prawo jazdy kat. B

Wymagania (kandydat musi spełniać przynajmniej 6 z 9 poniższych wymagań):

  • zdolności manualne

  • sprawność fizyczna/brak przeciwwskazań do podnoszenia i przenoszenia cięższych elementów

  • doświadczenie w branży meblarskiej i/lub produkcyjnej

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • dokładność i sumienność

  • dyspozycyjność (okresowo nadgodziny - elastyczny czas pracy, kilkudniowe wyjazdy kilka razy w roku)

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • umiejętność obsługi maszyn typu CNC, laser, ploter termiczny (bądź umiejętność szybkiego uczenia się)

  • umiejętność aplikacji folii samoprzylepnych będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AKME DESIGN, z siedzibą przy ul. Stanisława Zwierzchowskiego 13 w Poznaniu, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Wysłanie CV jest wymagane w procesie rekrutacji. Zachęcamy do jego wysłania przed kontaktem telefonicznym.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 852473699