2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kruszyniec
Dodane 07 maja 2024

Monter-pracownik produkcji

Lokalizacja

Kruszyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Bio-Set w Kruszynie poszukuje pracownika na stanowisko: monter-pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kruszyn (gm. Sicienko)

 Jako firma stawiająca na ciągły rozwój oraz poszerzanie swojej działalności bardzo dobrze rozumiemy że podstawą każdego prężnie działającego przedsiębiorstwa jest kadra pracownicza. Nasz zespół stanowi grono ludzi, którzy zaufali w nasz projekt i w pełni zaangażowali się w swoje zadania.  Oczywiście współpraca między pracownikiem a pracodawcą jest dwustronna, w związku z tym naszym pracownikom jesteśmy w stanie zaoferować stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ściśle określonymi planami na przyszłość nie zważając na obecną sytuację w wielu sektorach zatrudnienia. Jeżeli nie boisz się pracy i wiesz że mógłbyś/mogłabyś wnieść do zespołu trochę pozytywnej energii to zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią ogłoszenia i kontaktu.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie oraz montaż podzespołów produkowanych urządzeń,

- prace przy produkcji elementów z metalu oraz tworzyw sztucznych,

- laminowanie produktów z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym,

- składanie elementów laminowanych w kompletne zbiorniki.

Oferujemy:

- pełne wdrożenie stanowiskowe,

- uczciwe wynagrodzenie,

- płatne nadgodziny,

- pozytywną atmosferę w miejscu pracy,

- gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie nastawionej na rozwój.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV

Lokalizacja

Kruszyniec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kruszyniec
ID: 909392156