2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 28 maja 2024

Monter/pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Monter/Pracownik produkcji.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- premia za polecenie znajomego do pracy do 400 zł brutto,

- możliwa praca w weekendy,,

- możliwość rozwoju,

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres zadań:

- proste prace montażowe sprzętu AGD.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- zdolności manualne,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- umiejętność pracy w zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 916646663