2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Siedlce
Dodane 27 maja 2024

Monter (Obszar Elektryczny)

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z Polski i z zagranicy.

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu montażowego zgodnie z zaleceniami jakościowymi oraz instrukcjami
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Montaż elektryczny wiązek kablowych i rozdzielnic elektrycznych
  • Montaż elementów elektrycznych bezpośrednio na pojeździe

Kogo szukamy?

  • Osób zaangażowanych i komunikatywnych
  • Osób chętnych do nauki
  • Osób otwartych na zmiany i efektywnych
  • Posiadających umiejętności manualne
  • Zorganizowanych i odpowiedzialnych
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Wykształcenie w kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Wymianę wiedzy i doświadczeń z pracownikami z innych oddziałów naszej firmy
  • System szkoleń wdrożeniowych
  • System benefitów pracowniczych m.in. dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie dojazdów do pracy, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, darmowy dostęp do platformy do nauki j. angielskiego

Szanowny Panie/Szanowna Pani,

Dziękujemy za kontakt z nami oraz za złożone przez Pana/Panią dokumenty aplikacyjne.

Na podstawie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (U E) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i Szanując Państwa prywatność oraz dbając o to, aby wiedzieli Państwo jak przetwarzane są Państwa dane osobowe, przedstawiamy zestaw najważniejszych informacji związanych z Rozporządzeniem UE 2016/679, zwanym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych („RODO”)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka STADLER POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Targowej 50, 08-110 Siedlce, NIP: 821-247-71-36, REGON 140761578 (dalej jako: Spółka).

We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z administratorem wysyłając e-mail na adres: rodo[małpa]stadlerrail.com.

Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym przetwarzane będą w celu wyboru kandydatów na stanowisko pracy w ramach bieżącego procesu rekrutacyjnego. W tym przypadku Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) w przypadku, kiedy podacie Państwo dane dodatkowe, które nie są ujęte w art. 221 § 1 i § 2 Kodeksu pracy. Ujawnienie przez Pana/Panią dodatkowych danych w dokumentach aplikacyjnych, Spółka będzie traktować jako zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji.

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, spółka Stadler Polska będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe przez okres 18 miesięcy od zakończenia rekrutacji.

Dodatkowo prosimy Państwa o nieujawnianie w składanej dokumentacji aplikacyjnej danych o stanie zdrowia ani nie załączanie dodatkowych dokumentów o stanie zdrowia. Jeżeli jednak Państwo przekażecie nam te informacje wówczas będziemy prosili Państwa o wyrażenie dodatkowej zgody na przetwarzanie danych o stanie Państwa zdrowia.

Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące usługi informatyczne oraz hostingu poczty elektronicznej, podmioty świadczące usługi pocztowe, podmioty w tym dostawcy rozwiązań informatycznych wspierających Spółkę w rekrutacji. Ponadto w związku z działalnością Spółki Stadler Polska Sp. z o.o. w grupie kapitałowej Stadler, Państwa dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (Szwajcarii) do spółki Stadler Bussnang AG Ernst-Stadler-Strasse 4, 9565 Bussnang. Jednocześnie informujemy Państwa, że Komisja Europejska uznała, że Szwajcaria zapewnia takie same gwarancje ochrony danych jak państwa UE decyzją z dnia 26 lipca 2000 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie właściwej ochrony danych osobowych w Szwajcarii (2000/518/WE) https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32000D0518&from=EN

oraz decyzją wykonawczą 2016/2295 z dnia 16 grudnia 2016 roku (notyfikowana jako dokument nr C(2016) 8353).

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych (w tym kopii danych), żądania sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania swoich danych. W przypadku danych podanych na podstawie zgody, posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych oraz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę można wycofać osobiście w siedzibie Spółki, listownie (ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce) lub elektronicznie na adres e-mail: rodo[małpa]stadlerrail.com.

Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, https://www.uodo.gov.pl/).

Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy jest wymogiem prawnym i bez podania tych danych nie będzie możliwe rozpatrzenie dokumentacji aplikacyjnej przez Spółkę. Podanie przez Państwa pozostałych danych na podstawie zgody jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Siedlce
ID: 909688229