2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słupsk
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter nawierzchni kolejowej pracownik fizyczny

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

  • monterów nawierzchni torowej z doświadczeniem

  • pracowników fizycznych

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zleconych prac torowych z przestrzeganiem procesów technologicznych robót.

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomość infrastruktury kolejowej naziemnej w przypadku monterów

• umiejętności pracy zespołowej,

• samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę,

• praca w delegacji, na terenie całej Polski.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

olivia-sokolowska1wp.pl lub poprzez platformę OLX.PL

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV zapisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych jest firma Olivia Sokołowska Oliwia. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 914191152