2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 27 maja 2024

Monter Magazynier w item (Kowale). Jedna zmiana, atrakcyjne benefity

Wynagrodzenie

5 200 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W item wierzymy, że ludzie oczekują najlepszych rozwiązań- dlatego my dostarczamy najlepsze systemy modułowe dla przemysłu.

Od lat item tworzy rozwiązania oparte na systemie profili aluminiowych na całym świecie. Nasze produkty wyróżniają się innowacyjnością i wzornictwem a oferowany system profili aluminiowych daje nieograniczone możliwości w dziedzinie budowy maszyn, urządzeń, stref produkcyjnych oraz indywidualnego miejsca pracy.

W związku z rozwojem poszukujemy do naszej nowej siedziby we Wrocławiu

wsparcia na stanowisku:  Magazynier – Monter

Miejsce pracy: Wrocław , ul. Kowalska 32-34

(Szkolenie: ul. Piołunowa 20 , Wrocław)

Twoje zadania:

  • Prace magazynowe, w tym obsługa wózków widłowych (również wielokierunkowych z bocznym załadunkiem)

  • Prace w dziale konfekcjonowania ( pakowanie profili oraz konstrukcji)

  • Wykonywania prac montażowych w siedzibie firmy (przygotowanie i budowa konstrukcji opartych o system profili aluminiowych)

  • Przygotowanie i opracowywanie zleceń ciętych zgodnie z zleceniami produkcyjnymi

  • Obsługa piły profili aluminiowych

  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi

Państwa Profil:

  • Doświadczenie w obszarze prac obróbczych i monterskich

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT. Mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkami wielokierunkowymi.

  • Uprawnienia SEP do 1KV to dodatkowy atut

  • Wysoka kultura pracy i czystości pracy!

  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie

Nasza oferta:

  • bardzo atrakcyjny system premiowy (premia rozliczana comiesięcznie i rocznie)

  • jednozmianowy tryb pracy,

  • dodatek świąteczny i urlopowy (każdy 50% wynagrodzenia),

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia

  • Dofinansowanie posiłków i bezpłatnej kawy

  • obszerne szkolenie w dotychczasowej lokalizacji (Jerzmanowo, ul. Piołunowa 20)

  • stabilne miejsce pracy w przyjaznej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez item Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul, Piołunowa 20, w celu realizacji procesów rekrutacji.”

prosimy przesyłać w formacie PDF na adres kariera (at) item24.pl

www.item24.pl

Kontakt 071/ 788 -57 06

kariera(at)item24.pl

item24.pl

Chcemy poinformować, że w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym, nasza firma item Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Piołunowej 20 („item”), będzie administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanym nam CV, które będą wykorzystywane na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

W razie pytań możesz skontaktować się z nami zawsze pod adresem e-mail kariera(at)item24.pl

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach, umieść w wysyłanym do nas e-mail lub w treści CV następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez item Polska Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych podanych w przesyłanym CV na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przyjmuję jednocześnie do wiadomości, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Poniżej chcemy przekazać informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Cele i podstawy przetwarzania

item będzie przetwarzać Twoje dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego - podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku będą przepisy prawa, tj. Kodeksu pracy (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, Twoja zgoda - w zakresie danych osobowych wykraczających poza katalog danych z Kodeksu pracy (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz prawnie uzasadniony interes item, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników item (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Jeśli wyraziłeś zgodę̨ na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą̨ przetwarzane w oparciu o udzieloną nam zgodę (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Okres przechowywania danych

item będzie przechowywać Twoje dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, item będziemy przetwarzać́ Twoje dane osobowe do czasu wycofania zgody lub do końca roku kalendarzowego.

Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe mogą̨ zostać́ udostępnione pomiędzy podmiotami wchodzącymi w skład grupy spółek item na terenie Unii Europejskiej w wewnętrznych celach administracyjnych grupy przedsiębiorstw, rekrutacyjnych, podmiotom współpracującym z Grupą item w zakresie dostarczania Spółce usług, bez których prowadzenie procesów rekrutacyjnych byłoby utrudnione (np. podmioty dostarczające infrastrukturę informatyczną).

Twoje Prawa

item informuje Cię o Twoich prawach w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych: Masz zatem: (i) prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii, (ii) prawo do sprostowania (poprawiania) danych, (iii) prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, (iv) prawo do wycofania udzielonej item zgody na przetwarzanie danych osobowych, wyrażonej na potrzeby przyszłych rekrutacji, (v) prawo do przenoszenia danych, oraz (vi) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dobrowolność

Pamiętaj, że przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, jak również tych danych, których zakres wykracza poza ten wymagany przepisami prawa, odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody i może w każdej chwili ją odwołać pisząc do nas na adres: kariera(at)item24.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 916515999