2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jarocin
Dodane 20 maja 2024

Monter konstrukcji stalowych/spawacz/Praca na wakacje

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy pracowników na stanowisko monter konstrukcji stalowych/spawacz. Potrzebujemy osób odpowiedzialnych, rzetelnie pracujących i pełnych energii.

Zakres obowiązków:

  • cięcie, gięcie, szlifowanie oraz wiercenie elementów stalowych,

  • przygotowywanie elementów konstrukcji do spawania, a także łączenie ich przy użyciu spawarki.

  • montaż konstrukcji stalowych.

Pracownikom zapewniamy miłą atmosferę pracy, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, a także możliwość samodoskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nie masz doświadczenia, nie szkodzi, przyuczymy do zawodu.

Lokalizacja

Jarocin,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarocin
ID: 693035835