2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Dodane 10 maja 2024

Monter konstrukcji aluminiowych i stalowych

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Tejbrant Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, jako wiodące producent mebli miejskich poszukuje monterów konstrukcji aluminiowych i stalowych.

Zadania:

  • wykonywanie prac związanych z obróbką aluminium i stali,

  • wykonywanie prac związanych z montażem konstrukcji aluminiowych i stalowych,

    tj. wiaty przystankowe i inne elementy małej architektury miejskiej,

  • realizacja planów produkcyjnych, montażowych i magazynowych.

Wymagania:

  • umiejętności manualne,

  • chęć do pracy, nauki oraz nabywania nowych umiejętności,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane,

  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych i/lub aluminiowych – mile widziane,

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowej firmie, będącej europejskim liderem w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienie.

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,

  • premie świąteczne i kwartalne,

  • dodatki urlopowe tzw. "wczasy pod gruszę",

  • możliwość rozwoju,

  • miła atmosfera, otwartość w relacjach,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • spotkania integracyjne,

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 894973358