2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wejherowo
Justyna Wiertel
Dodane Dzisiaj o 11:52

Monter Instalator odnawialnych źródeł energii

Wynagrodzenie

4 700 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Waterm - Technika grzewcza i instalacje, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, zatrudni do swojego zespołu osoby na stanowisku instalator, monter, hydraulik, pomocnik instalatora

Dołącz do lokalnego lidera w branży odnawialnych źródeł energii oraz techniki grzewczej i sanitarnej. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem m.in.:

  • urządzeń odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, klimatyzacja)

  • nowoczesnych kotłowni gazowych

  • systemów rekuperacji

  • systemów ogrzewania niskotemperaturowego

  • systemów uzdatniania wody

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane branżowe (hydraulik, instalator urządzeń sanitarnych)

  • doświadczenie przy montażu kotłowni, pomp ciepła i klimatyzacji (mile widziane)

  • chęć do pracy i zdobywania nowego doświadczenia i umiejętności

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i sumienność

Twoje obowiązki:

  • montaż kotłowni gazowych

  • montaż pomp ciepła

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych

  • montaż rekuperacji i klimatyzacji

Oferujemy:

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze lub B2B

  • dodatkowy system premiowania uzależniony od efektów pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • samochód służbowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

  • możliwość uzyskania uprawnień branżowych

  • bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

  • komfortowe warunki pracy

  • miejsce pracy: Wejherowo i okolice

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na naszej stronie: www.waterm.pl

 CV prosimy wysyłać poprzez olx

Prosimy o zawarcie w cv poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Waterm Artur Wiertel, z siedzibą w Wejherowie, ul. Przemysłowa 7a lok 6

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 915430083