2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Ostrów Wielkopolski
Dodane 15 maja 2024

Monter instalacji pomp ciepła

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą w branży odnawialnych źródeł energii : -pomp ciepła.

Praca w Polsce i za granicą od poniedziałku do piątku.

Poszukujemy montera, który dołączy do naszego zespołu specjalizującego się w instalacji systemów odnawialnych źródeł energii. Jeżeli posiadasz wiedzę i umiejętności w dziedzinie montażu i instalacji OZE lub chcesz te umiejętności i wiedzę nabyć oraz pragniesz rozwijać się w branży ekologicznej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków : -Montaż i instalacja systemów OZE, takich jak pompy ciepła, -Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i przepisów dotyczących instalacji OZE.

Nasze wymagania: -Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja z klientami. -Sumienność, precyzja i gotowość do podejmowania wyzwań.

Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się branży OZE. -Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości wykonanej pracy. -Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju. -Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy. -Dostęp do nowoczesnych narzędzi i sprzętu potrzebnego do wykonywania zadań.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu jako monter/instalator OZE, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email lub poprzez portal OLX. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość podjęcia współpracy.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 918545247