2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Rybnik
Dodane 10 maja 2024

Monter Elektryk SONING Rybnik

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Monter Elektryk

Miejsce pracy: Rybnik (15 minut od węzła A1/A4 w Gliwicach)

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe techniczne lub technikum o profilu elektrycznym (lub pokrewnym).

·         Podstawowa znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego lub schematów elektrycznych,

·         Znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych i pomiarowych,

Dodatkowym atutem będzie:

·         Doświadczenie w kablowaniu szaf sterowniczych lub rozdzielnic,

·         Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji będą dodatkowym atutem,

·         Prawo jazdy kat. B,

Zakres obowiązków:

  • Montaż elektryczny komponentów składowych szaf sterujących i maszyn zgodnie z dokumentacją,

  • Wykonywanie okablowania na podstawie projektów i schematów, dla nowych maszyn jak i modernizacji,

  • Udział w uruchamianiu maszyn na warsztacie jak i u klienta,

Oferujemy:

·         Ciekawą i pełną wyzwań pracę, samodzielność w wykonywaniu zadań służbowych.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania (premia końcoworoczna).

·         Spersonalizowane paczki świąteczne, upominki okolicznościowe, obligatoryjne dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą).

·         Pakiet ubezpieczeń, możliwość zakupu i dofinansowania do kart Multisport.

·         Eventy firmowe (wyjazdy integracyjne, dodatkowe zajęcia sportowe, pizza day, chill room z konsolą)

·         Umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji), stabilne zatrudnienie na lata.

·         Możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji oraz budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·         Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, dostęp do samochodu służbowego itp.)

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 885856900