2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Podkarpackie
  6. Odnawialna - Rzeszów
Dodane 23 maja 2024

Monter / Elektromonter OZE w firmie Energorak

Wynagrodzenie

5 000 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy: Różne lokalizacje w Polsce (z możliwością wyjazdów służbowych)

Firma: Energorak – lider w branży odnawialnych źródeł energii, dążący do promowania zrównoważonego rozwoju i innowacji.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako Monter / Elektromonter OZE i zajmowania się na pierwszej linii walki z zmianami klimatycznymi, instalacją i utrzymywaniem nowoczesnych systemów fotowoltaicznych, wiatrowych oraz innych rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii. Szukamy osób z pasją, gotowych na techniczne wyzwania i chętnych do pracy w dynamicznie rozwijającej się branży.

Zakres obowiązków:

·         Instalacja, analiza, optymalizacja i naprawa systemów OZE.

·         Diagnozowanie i usuwanie awarii, zapewnienie ciągłości pracy instalacji.

·         Przestrzeganie przepisów BHP oraz norm związanych z instalacjami OZE.

·         Współpraca z zespołem projektowym w celu optymalizacji projektów instalacji.

·         Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w dziedzinie elektrotechniki, energetyki lub pokrewnych.

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

·         Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy.

·         Gotowość do pracy na wysokości oraz do wyjazdów służbowych.

·         Uprawnienia SEP do 1kV będą mile widziane.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zakresu wiedzy, uprawnień i doświadczenia.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w przyszłościowej branży.

·         Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością udziału w ciekawych projektach.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać poprzez formularz kontaktowy. Proces rekrutacji obejmuje rozmowę kwalifikacyjną oraz możliwość sprawdzenia umiejętności praktycznych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Energorak jest pracodawcą równych szans i zachęca wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od ich pochodzenia, płci czy wieku, do aplikowania.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 907984544