2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Gorlice
Dodane 13 maja 2024

Montażysta reklam

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ARPIgroup to szybko rozwijająca się produkcja dekoracyjno- reklamowa.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter reklam

Miejsce pracy: Gorlice / teren województwa małopolskiego

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie kasetonów, liter 3D oraz innych form reklamowych

  • Przygotowywanie naklejek, fototapet oraz ich montaż

  • Wykonywanie prac reklamowych - demontaże i montaże.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (sprawność manualna, znajomość podstaw elektryki)

  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m

  • Mile widziane doświadczenie w pracach dekoracyjno - monterskich

  • Dokładność wykonywanych prac

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ( po okresie próbnym )

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój poprzez system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie email z CV wpisując w temacie Monter reklam

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 617132401