2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Górna
Dodane 15 maja 2024

Montażysta mebli

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Meble Sokół Łódź

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie mebli z płyt laminowanych, płyt fornirowanych oraz MDF. Nasze projekty i realizacje są bardzo zróżnicowane – wyposażenie mieszkań prywatnych, hoteli, restauracji i biur.

Podejmiemy współpracę z osobą z doświadczeniem w składaniu oraz montowaniu mebli.

Twój zakres obowiązków:

- składanie mebli wg projektów i specyfikacji technicznej;

- przyjmowanie dostaw towaru na warsztat;

- przygotowanie gotowych mebli do transportu;

- montaż mebli u klienta;

- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy:

- zdolności manualnych;

- znajomości i umiejętności obsługi elektronarzędzi;

- prawa jazdy kat. B;

- systematyczności, dokładności i skuteczności w działaniu;

- pozytywnego nastawienia do pracy w zespole i komunikatywności;

- zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- stabilną pracę lub współpracę;

- pracę w dynamicznym zespole w pozytywnej atmosferze;

- wynagrodzenie adekwatne do realizacji założonych celów.

Prosimy o wysłanie CV na : info(małpa)meblesokol.pl

lub przez portal OLX

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 918462215