2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Psie Pole
Hubert Człapiński
Dodane 20 maja 2024

Mobilny technik serwisu IT

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu IT oraz automatów paczkowych. Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych. Konfiguracja drukarek, drukarek fiskalnych, skanerów itp. Pracujemy na terenie województwa dolnośląskiego.

Nasze wymagania

  • umiejętność diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego: komputery stacjonarne, laptopy.

  • prawo jazdy kat. B, minimum 1 rok

  • podstawowa wiedza praktyczna oraz teoretyczna dotycząca sieci LAN/WLAN

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientem

  • gotowość do pełnienia dyżurów technicznych w weekendy (dodatkowo płatne)

  • chęć do poszerzania swojej wiedzy technicznej

  • samodzielność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń fiskalnych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux

To oferujemy

  • ciekawą pracę, umożliwiającą nieustanny rozwój

  • niezbędne narzędzia pracy

  • niezbędne szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 918054105