2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krzywonoś
Dodane 14 maja 2024

Mobilny sprzedawca części zamiennych

Lokalizacja

Krzywonoś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków

- Mobilna Sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych,

- Przegotowywanie ofert sprzedaży części zamiennych oraz finalizacja transakcji,

- Pozyskiwanie nowych oraz dbanie o relacje z obecnymi klientami,

- Analizowanie sprzedaży oraz tworzenie niezbędnych raportów,

- Zamawianie części zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami,

- Obsługa dokumentacji sprzedażowo-magazynowej,

- Dbanie o wizerunek firmy,

- Wsparcie działu części zamiennych w bieżących obowiązkach,

Nasze wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe,

- Znajomość budowy maszyn z branży rolniczej,

- Umiejętności wyszukiwania i doboru części do maszyn rolniczych,

- Doświadczenie w sprzedaży

- Znajomość Obsługi pakietu Ms Office oraz urządzeń biurowych,

- Zdolności komunikacyjne i bardzo dobra organizacja pracy,

- nastawienie na osiąganie celów,

- Prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,

- Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę o pracę,

- Stała podstawa wynagrodzenia + prowizja ze sprzedaży

- Dostęp do najnowszej techniki i wiedzy,

- Przyjazne środowisko pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- niezbędnie narzędzia pracy

Lokalizacja

Krzywonoś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Krzywonoś
ID: 918206703