2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Majowe
Volvo Maszyny Budowlane Polska
Dodane 21 maja 2024

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w Volvo - oddział Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

poszukuje pracowników na stanowisko

Mechanik Maszyn Budowlanych

Miejsce pracy: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Główne zadania:

  • Obsługa techniczna, naprawa i diagnostyka maszyn budowlanych Volvo

  • Utrzymywanie maszyn Volvo w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji

  • Obsługa serwisu mobilnego (wyjazdy do klientów)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)

  • Mile widziane uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w języku angielskim)

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem!

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczone chęci do rozwoju – zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w zespole VOLVO!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u lidera w branży

  • Szkolenia rozwijające Twoje kompetencje

  • Świetną atmosferę pracy zbudowaną na zaangażowaniu i profesjonalizmie zespołu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Karty lunchowe

  • Pakiet socjalny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 881205108